W poszukiwaniu pożyczki motocyklowej

Nie ma czegoś takiego jak bycie zbyt ostrożnym, jeśli chodzi o poszukiwania kredytodawców w ramach pożyczki na motocykl. Należy pamiętać, że kredytodawcy często ukrywają opłaty i duże zainteresowanie na temat atrakcyjności kredytu odwraca uwagę od tego co jest wypisane bardzo drobnym drukiem, w efekcie motocykle kosztują tysiące więcej niż to, co konieczne. Dlatego zawsze najlepiej jest uzyskać opinie od ludzi zaufanych, którzy mają doświadczenie w zakresie pożyczek, ale jeśli nie - użyć wskazówek podanych w tym artykule, co może ci pomóc w podjęciu tej decyzji, sprawdź też aktualne oferty na portalu http://www.splatka.pl/

Nie pożyczać bezpośrednio od sprzedawcy!

Sprzedawcy zdają sobie sprawę, że po prostu nałożą nienormalnej wysokości prowizje i dlatego na pewno nie są to osoby, które czekają na ciebie z najlepszą ofertę. W rzeczywistości będą pochodzić do tego kredytu jak do oferowania ci marzeń wiedząc, że starasz się o motocykl, o którym zawsze marzyłeś. Będą opowiadać na temat wszystkich wspaniałych korzyści i negować wartość pożyczek z innej firmy gdy w rzeczywistości, to na pewno nie oni mogą dać ci najlepszą ofertę – lecz wręcz przeciwnie tą opartą o najgorsze warunki.

Zrozum, pożyczki oferowane przez finansowanie z salonu okazują się znacznie wyższe od oprocentowania online u kredytodawców lub w specjalistycznych placówkach. Istnieją tradycyjne i specjalistyczne spółki finansowe, które mają oferty dotyczące tylko pożyczek motocyklowych. Ponadto, uważaj na opłaty dealerskie. Możesz być pewien, że umowa pożyczki będzie na pewno gdzieś tam miała ukryte opłaty takie jak koszty zamknięcia, sporo opłat administracyjnych, ubezpieczenie - lista jest długa.

Niski procent jest tylko w ograniczonym okresie czasu.

Nie daj się nabrać na oferty, gdzie obiecują jednorazowo niskie stawki, które są dobre tylko na trzy lub sześć miesięcy całego okresu kredytowania. Oprocentowanie często przechodzi przez skoki po zakończeniu promocyjnych okresów, a co jeśli nie będzie można sobie pozwolić na płatności gdy tak się stanie? Użytkownik – mądry wie, że musi uzyskać kredyt, który oferuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania pożyczki.

Nie wspominając już o tym, że kredyty promocyjne mogą wymagać tego by spłaty były dokonywane za pośrednictwem karty kredytowej. Raty następnie będą wiązać się z odsetkami i innymi opłatami i kosztami. Może to oznaczać, że firma obsługująca kartę zatrzyma Ci możliwość dokonywania zakupów.

Po pierwsze, trzeba zrobić plan finansowy. Na ile można sobie pozwolić? Spójrz na ten kredyt i wybierz mądrze.

 

[back top top]