Jeśli kredyt, to tylko na najlepszych warunkach

Rozglądamy się po naszym domu i dochodzimy do wniosku że 3/4 mebli nadaję się na śmietnisko? Remontu domaga się najciemniejszy nawet kąt naszego mieszkania a wystrój wnętrza woła o pomstę do nieba? Jest na to rada. Jak powszechnie wiadomo pożyczki bankowe czy kredyty gotówkowe nie od dziś pomagają nam w kryzysowych momentach naszego życia. Jednak pomimo ogromu ofert, jakie oferują nam banki, czasem zastanawiamy się, czy w gruncie rzeczy nie zostaniemy nabici w butelkę, wybierając nieświadomie kredyt gotówkowy, który okaże się dla nas, delikatnie mówiąc, mało korzystny.

Oferty dla każdego
O interesujących nas ofertach, możemy dowiedzieć się zarówno bezpośrednio w oddziale danego banku, jak i internetu, korzystając na przykład z porównywarek kredytowych. Jedną z najciekawszych ofert przedstawia w tej chwili PKO Bank Polski. Co pewien czas oferują swym klientom kredyt bez prowizji, co jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego kto poważnie myśli o zaciągnięciu kredytu. Zdarzają się również takie, które okazują się dla klienta prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Potencjalny klient ma dziś naprawdę ogromny wybór spośród ofert banków oferujących swoje usługi w całej Polsce.

Mnogość ofert na dzisiejszym rynku usług bankowych, jest tak bogata, że na pewno znajdziemy odpowiadającą nam opcje. Banki prześcigają się w walce o zdobycie klienta i niesamowicie zależy im na zdobyciu jego zaufania. Chcą mieć pewność, że to właśnie ich oferta jest dla kredytobiorcy najkorzystniejsza i że to właśnie z ich propozycji potencjalny “Kowalski” skorzysta. Daje nam to duże pole manewru i bezsprzecznie pewność właściwego wyboru.

Kredytowy zawrót głowy
Kredyt gotówkowy bywa czasami jedynym wyjściem w sytuacji, w jakiej w danej chwili się znaleźliśmy. Nikt nie lubi pożyczać pieniędzy, szczególnie jeśli musimy je zwrócić z nawiązką, do tego w określonym z góry terminie. Jednak ogrom banków na dzisiejszym rynku walutowym jest tak pokaźny, że śmiało możemy przebierać wręcz w ofertach, by wybrać dla siebie tę najkorzystniejszą.

Wiele zależy od tego, na jaką kwotę chcemy zaciągnąć pożyczkę i w jakim okresie planujemy ją spłacić.

Bardzo korzystne oferty dostępne w wielu bankach, to rezultat stałego “boju” o klienta i chęć zainteresowania go swoją propozycją. Wiele z placówek decyduje się na niskie oprocentowania pożyczonych przez nas kwot, inne oferują różnego rodzaju prezenty dla swoich kredytobiorców. Wszystko to ma na celu zwabienie nas na lep i decyzję o kredycie. Nie dajmy się jednak omamić. Czasem lepiej jest zastanowić się dwa razy, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Doskonałym pomocnikiem i doradcą jest jak w większości przypadków Internet. Dzięki zamieszczonym tam porównywarkom kredytowym, mamy możliwość sprawdzenia na bieżąco, jakie oferty przygotowały dla nas poszczególne banki.

Walka o klienta
Przeszukując zasoby sieci, można trafić na bardzo interesujące oferty kilku placówek oferujących kredyty gotówkowe. Jeden z banków proponuje bardzo korzystne oprocentowanie zaciągniętego kredytu- już od 5,99% z możliwością obniżenia prowizji nawet o 80%. Proponowana kwota pożyczki to aż 100 tysięcy złotych bez zabezpieczenia. W innym z kolei bez poręczycieli możemy “pożyczyć” od 50 do 100 tysięcy złotych na dowolny cel, a okres kredytowania wynosi od 3 aż do 84 miesięcy.

Zaciągnięcie kredytu w którymkolwiek z banków nie stanowi dziś większego problemu. Wystarczy zaledwie zaświadczenie o dochodach i dowód tożsamości. Musimy jednak pamiętać, żeby mierzyć siły na zamiary i nie pożyczać kwoty, których spłata może stanowić dla nas problem.

 

[back top top]